قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آموزش رایگان تاتو / آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

یک ستاره انتخاب کنید

آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

آموزش صحیح سایه کاری و نکات صحیح در مورد آن

یکی از مهمترین فصول کتاب تاتو که در همین سایت قرار داده شده است، سایه مشکی زدن است. سایه مشکی در تاتو چشم ها را مجذوب خودش می کند. تاتو ارتیست ها عاشق سایه زدن در تاتوی بدن هستند. زیرا سایه های مشکی چالش های هر طرحی در تاتوی بدن هستند و مهارت اصلی و واقعی تاتو کار را به رخ می کشند. سایه های مشکی مشتری ها را به سوی خود می کشد. علتش هم و هایلایت های شگفت انگیزش روی پوست می باشد.

آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

سایه کاری ها هستند که تاتوی شما را می سازند و یا آن را خراب می کنند. سایه کاری های بی نقص مهارت شما را در تاتو نشان مشتری هایتان می دهد. سایه های مشکی، هایلایت ها و سایه زدن ها در بخش هایی از تاتوهای سه بعدی بکار می روند. تاتوهای معمولی و یا تاتو روی پوست معمولی اصولا دو بعدی هستند و سایه های مشکی نمای واقعی تر و برجسته تری را از آنها نشان خواهند داد.

آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

هنر سایه کاری فقط چیزی بیشتر از پر کردن مشکی داخل خطوط است. هنر تیره و روشن هاست. وقتی نور خیلی زیاد بتابد، سفید و وقتی هیچ نوری نتابد سیاه می باشد. بین این دو مراتبی از رنگ خاکستری است. طیفی از تیره تا روشن که ما به آن سایه می گوییم.

سایه کاری 2
سایه کاری ۲

سایه زدن باید به مرحله ای از تسلط و مهارت برسد چراکه نه تنها تاتو زدن تنها با همین سایه زدن است که خودش را نشان می دهد و دوامش هم به درست سایه زدن است بلکه خیلی ایرادهای تاتو و تاتو های کهنه و طرح های قدیمی با سایه کاری به خوبی کاور می شوند.

سایه مشکی زدن قدم بعدی شما بعد از ترسیم خطوط اصلی تاتو می باشد. تمام طرح ها و نقوش مشکی، سایه های مشکی، تمامی مشکی کاری ها، قبل از هر رنگ دیگری باید به اتمام برسد وبه هر کار دیگری ارجعیت دارد.

متد سایه کاری مشکی (بلک شیدینگ):

میتواند چندان جذاب و زیبا باشد که حتی بسیاری از تاتوکارها بطور انحصاری فقط همین متد را کار می کنند. آنها اعتقاد دارند که تاتوی مشکی (تاتویی که فقط در آنها از رنگ مشکی استفاده می شوند)، تنها راه درست نشان دادن طراحی تاتو می باشد و هر رنگ اضافه دیگری در تاتو، طرح اصلی آن را می پوشاند و مانع دیدن تاتو خواهد بود. البته نظر اینگونه افراد هم محترم می باشد ولی در نهایت بعد از گذشت سالیان رنگ مشکی تاتو کمی کمرنگ تر شده و امکان دارد احتیاج به پر رنگ کردن دوباره با رنگ مشکی بیشتری داشته باشد.

سعی کنید اولین باری که ناجیه ای را تاتو می کنید، با همان یک بار کار را درست انجام دهید، پوست را درست بکشید و آرام و مطمعن پیش بروید و زاویه درست ۴۵ درجه را حفظ کنید.

آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

وقتی کار در یک قمت تمام شد و تمیزش کردید، یک لایه نازک وازلین بسیار کمک خواهد کرد. دوباره با دقت و ظرافت قسمت مورد نظر را به آرامی پاک کنید تا جاهایی که خونریزی کرده و یا وازلین در آنجا تجمع کرده است پاک شود.

هرچه سایه، روشن تر شود، دَوران های ما با حرکاتی سریع تر و بازتر می شود و با تکرارهای کمتر تاتو می کنیم. پس نتیجه میگیریم که میزان تیرگی و روشنی سایه های مشکیمان به سرعت دَورانهایمان تمرکز دوری و نزدیکی از مرکز و تعداد تکرارهایمان می باشد.

باز هم می گوییم که شما دایما باید سوزنتان را چک کنید، زیرا دایما با سوزنها کار می کنید پس وظیفه شماست که مکانی که سوزنتان در لحظه دارد و عملکرد لحظه به لحظه آن را کنترل کنید. این عمل با توجه و دقت فراوان لحظه ای امکان پذیر می شود.

هر بار که استراحتی به کار می دهید، اینکار را انجام دهید تا هرگز رنگ داخل سرپلاک خشک شده نماند و تمیزترین کار را داشته باشید.

آموزش سایه زدن در تاتوی بدن

نکات درباره سایه مشکی:

  • سایه مشکی نسبت به رنگهای دیگر راحت تر به خورد پوست می رود.
  • سایه زدن با سوزن سایه باید کمی تندتر از خطوط زده شود.

ورود به فروشگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت + 4 =