قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آموزش های اولیه / طرح های تاتو در آموزش تاتو

طرح های تاتو در آموزش تاتو

یک ستاره انتخاب کنید

طرح های تاتو در آموزش تاتو ، یکی از پایه های اصلی و اساسی در تاتو کردن است. بدون طرح های تاتو، چه چیزی را تاتو کنیم؟

طرح های تاتو در آموزش تاتو
طرح های تاتو در آموزش تاتو

همه ما لزوما نقاش های خوبی نیستیم. امتیازی که در کار تاتو وجود دارد، این است که لازم نیست شما نقاش خوبی باشید، چرا که شاید ۱۰ سال تمرین لازم باشد تا بتوانید طرح ها را بدون شابلون کردن روی بدن مشتری تاتو کنید. در ضمن این طرح ها با تنوع بالایی که دارند این امکان را به مشتریان می دهند تا راحت تر انتخاب کنند و طرح مورد نظر را برگزینند.

طرح های تاتو در آموزش تاتو

انواع این طرح ها در اینترنت یافت می شوند. این طرح ها از طرح های سنتی تا عوام پسندانه طبقه بندی می شوند. برای تازه کارها و آماتورها، طرح هایی برای تمرین در انتهای جزوه قرار داده شده است. حتی به نظر من بهتر است اگر توانایی کشیدن طرحی را دارید، باز هم از طرح های آماده استفاده کنید. زیرا سلیقه مشتری ها بسیار متنوع است و با تهیه یک آلبوم متنوع از انواع طرح های تاتو میتوانید طرح مورد نظر آنها را بیابید.

طرح های تاتو 1
طرح های تاتو ۱

ولی کشیدن طرح برای خودتان و بداهه، کار را کمی ریسکی تر می کند. فقط در صورتی از طرح های ابداعی خودتان بکشید که مشتری از شما بخواهد.

کشیدن طرح های تاتو توسط خودتان همانطورکه میدانید بسیار زمان بر است. پس در صورت درخواست مشتری می توانید او را ترغیب کنید که طرح مورد نظرش را پیدا کند و همراه خود بیاورد. اگر باز هم با این حال کسی درخواست کشیدن طرح توسط خودتان را دارد، هزینه اضافی بابت خدمات اضافی از او بگیرد.

طرح های تاتو 2
طرح های تاتو ۲

طرح های تاتو در آموزش تاتو

در بیشتر مواقع طرح ها احتیاج به تغییر سایز دارند و همچنین با نگاهی هنری و کمی تجربه کاری می توانید تصور کنید که طرح روی بدن مشتران چگونه جلوه خواهد کرد. نگران نشوید فقط با گذشت زمان و تمرین مداوم به تمام توانایی های لازم در تاتو خواهید رسید.

وقتی در یک تاتو شاپ قدم می زنید، همه جا طرح های رنگی می بینید، روی دیوارها طرح های مختلف رنگی وجود دارد. حتی اگر برای شما تاتوی سیاه رنگ اهمیت بیشتری داشته باشد، مشتریتان توقع دیدن طرح های رنگی را دارند. می توانید از پرینت های تاتو آرتیست های روز دنیا هم برای انکار استفاده کنید.

پیشنهاد دیگر من این است که در ابتدا از کپی های رنگی طرح ها استفاده نکنید. چون یک رنگ پر از رنگ در عمل برای تاتو کردن کار شما را بسیار مشکل و پیچیده می کند و نهایتا مشتری هم انتظار بالایی خواهد داشت و دقیقا همان رنگ ها و عینا همان طرح را می خواهد که روی پوستش ببیند.

طرح های تاتو در آموزش تاتو

پس طبق برنامه خود جلو بروید، کپی سیاه و سفید بگیرد و طبق سلیقه خودتان آن را رنگ کنید و سپس روی پوست مشتری تاتویش کنید. اطمینان داشته باشید پس از اجرا مشتری هم خوشحال خواهد بود.

همیشه دو پرینت از طرحتان سفارش دهید. یکی برای کپی استنسیل  و دیگری برای اینکه هر لحظه لازم شد برای نشان دادن به مشتری، یکی دیگر داشته باشید.

بیشتر تاتو آرتیست های خوب و کاردرست، همیشه پرینت اصلی طرح خود را داخل فریم می گذارند و یا دورش سلفون می پیچند تا کثیف نشود و تا آخر کار که کنار دستشان است، تمیز بماند. این کار هم جنبه حرفه ای دارد و هم از خراب شدن طرح پرینت شده جلوگیری می کند.

دیزاین های استانداد که بیشتر مشتری ها به آن علاقه مندند عبارتند از: گل های رز، انواع گل ها، عقاب، طوطی ها، پرندگان، پرنده های چینی بهشتی، تمهای دریایی با کشتی ها، وایکینگ ها، انواع اسکلت ها، اژدهاها، مار، ببر، شیر، ماهی، صورت زن ها، گل نیلوفر، چتر و …

شما باید آلبوم کامل و گسترده ای از انواع این طرح ها در تاتو شاپ خود نگهداری کنید.

عزیزان میتوانید ویدئوی آموزش تصویری تاتو را به صورت کامل در قسمت فروشگاه سایت به آدرس  www.mani-art.ir/shop  تهیه نموده و به صورت تئوری و عملی تمرین های لازم را انجام بدهید تا به یک تاتو  آرتیست حرفه ای تبدیل بشوید.

آموزش تاتو طرح شیر و تمام رخ دختر
آموزش تاتو طرح شیر و تمام رخ دختر

طرح های تاتو در آموزش تاتو

نکته مهم در انتخاب طرح های تاتو این است که هنرجویانی که تازه وارد کار می شوند، سعی کنند از طرح های ساده تر استفاده کنند. چون بدن مشتریان آلبوم کاری آنهاست و وقتی به مرور زمان از نظر کارایی و تکنیک، کارایی بهتری پیدا کردند می توانند طرح های حرفه ای تاتو را انتخاب کنند.

طرح های تاتو 3
طرح های تاتو ۳

این یک مورد مهم است که تاتوکاران تازه کار باید رعایت کنند و در کار عجله نکنند زیرا پیشرفت کم کم حاصل می شوند.

طرح های تاتو در آموزش تاتو

همین الان عضو تلگرام ما بشوید کانال تلگرام هنرکده مانی:  tattoo_mani_art

فروشگاه هنرکده مانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 2